SZUKAMY SPONSORA

UWAGA ZBIÓRKA FUNDUSZY NA AUTOKAR !

Możesz wziąć udział w zbiórce internetowej i pomóc BLITZ pojechać do Rzymu! Dzieciaki same zbierają fundusze na autokar. Przeczytaj więcej na wspieramkulturę.pl !

! ! !

Blitz to formacja taneczna działająca przy Domu Sztuki Gdańskiego Archipelagu Kultury, trenująca i prezentująca m.in. hip hop, oldschool, new style, house, poping, loocking, dancehall.

Formacja rozpologo szarościczęła swoją działalność w 2005 roku i od tego czasu stała się najlepszą młodzieżową formacja taneczną w Gdańsku. Mają na swoim koncie nagrody na ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach tańca, a ich taneczne koncerty cieszą się dużą popularnością.
Dla naszych młodych tancerzy Blitz to więcej niż tylko formacja taneczna – to rodzina, która wspiera się w kłopotach i cieszy wspólnymi sukcesami. Taniec to dla nich pasja, przygoda i sposób na życie.

Formacja od 2008 roku zdobyła:  9 Grand Prix , 75 pierwszych miejsc i 35 drugich miejsc.
Były to w większości sukcesy na krajowych i krajowych-międzynarodowych konkursach tańca m. in. wielokrotnie Złote i Srebrne Jodły na Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Młodzieży szkolnej w Kielcach.

top art festivalW tym roku młodzież z sekcji Blitz Two, Blitz Squad oraz Blitz Kids otrzymała nominację do udziału w podróżującym festiwalu Top Art Festival do Rzymu. Udział w nim to wyróżnienie za zwycięstwo na Międzynarodowym Festiwalu Talentów w Chorwacji oraz za dotychczasowe osiągnięcia formacji Blitz w dziedzinie tańca nowoczesnego.
Udział w wydarzeniu pozwoli naszym młodym tancerzom zmierzyć się z najlepszymi formacjami młodzieżowymi z naszego kontynentu. Poza prezentacjami konkursowymi w programie festiwalu znajdują się także warsztaty taneczne ze światowej klasy instruktorami, które pozwolą uczestnikom nabrać doświadczenia w rożnych technikach tanecznych.

Organizatorem festiwalu jest Fundacja Muzykoludzie, Europejskie Centrum Kulturalne. Festiwal organizowany jest naprzemiennie we Włoszech, Francji oraz Chorwacji Zasięg festiwalu obejmuje kraje europejskie. Promuje młode talenty w dziedzinie tańca, śpiewu i aktorstwa, uczestnikami są dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne, dzieci i młodzież śpiewająca. Festiwal składa się z przeglądów artystycznych, warsztatów i koncertu galowego. Wykonawcy Festiwalu prezentują w przeglądach artystycznych program taneczny lub piosenkę.

CZEGO POTRZEBUJEMY

Wyjazd na tego typu wydarzenie jest bardzo kosztowny. Grupa reprezentacyjna liczy 60 osób, a z uwagi na względy organizacyjne oraz bezpieczeństwo dzieci musimy wynająć autokar.
Koszt samego transportu to 30 000 zł.
Potrzebujemy finansowego wsparcia żeby pomóc naszym młodym artystom spełnić ich marzenia.
Każda kwota zbliży nas do celu.

CO MOŻEMY ZAPROPONOWAĆ

W zależności od proponowanego przez Państwa wsparcia możemy zaproponować:dla spponsora
– Państwa logotyp na naszych scenicznych koszulkach
Państwa logotyp na naszych stronach internetowych oraz link do Państwa strony
– Promocję partnerstwa na naszych profilach w social mediach
– Państwa logo na wszystkich drukach realizowanych z i dla Formacji Blitz do końca 2017 roku
Tytuł Patrona Formacji Tanecznej Blitz
Przestrzeń na Państwa roll-up w obiekcie w którym trenuje Blitz, a który co tydzień odwiedza ponad 300 osób uczestniczących w zajęciach
Pokaz/pokazy taneczne podczas Państwa imprez firmowych itp.
Karnety na zajęcia taneczne realizowane w Domu Sztuki – Gdański Archipelag Kultury
– Warsztat taneczny dla Państwa pracowników
Współpraca z Państwa działem promocji
Mamy także wiele innych pomysłów.

PARTNER GODZIEN ZAUFANIA 

Dom Sztuki jest jednym z oddziałów Gdańskiego Archipelagu Kultury mieszczącym się na gdańskich Stogach. To prężnie działająca placówka ukierunkowana przede wszystkim na zajęcia stałe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jesteśmy organizatorami konkursów plastycznych, recytatorskich i tanecznych, prowadzimy działalność wystawienniczą artystów profesjonalnych i amatorów, zapraszamy mieszkańców na koncerty. Od kilku lat największym powodzeniem cieszą się w Domu Sztuki GAK zajęcia taneczne. Pracujemy z dziećmi i młodzieżą od 5-ego do 18-ego roku życia.

Dom Sztuki = 300 uczestników zajęć odwiedzających nas co tydzień! A niektórzy nawet  2 x w tygodniu  +  250 młodych tancerzy, a  co  za  tym  idzie   500 rodziców! i około  1000 dziadków, którzy wspierają ich całym sercem, przyprowadzają i odbierają  z zajęć, przychodzą na koncerty i angażują się w każde  taneczne wydarzenie. (Nie wspominając już o kolegach ze szkoły, którzy dopingują, a poza tym „szerują”,  „lajkują”  i wspierają nasze social media) + 24 propozycje zajęć, dla wszystkich grup wiekowych + 13 zespołów  tanecznych (w  tym zwycięzcy międzynarodowego festiwalu TOP ART FESTIVAL w Rzymie) + 84 pierwszych miejsc  i Grand Prix  uzyskanych w konkursach tanecznych (od 2008 r.) + 6 konkursów skierowanych do dzieci i młodzieży z Trójmiasta, promujących poezję, plastykę i taniec + Wernisaże, koncerty, spotkania i współpraca  ze  społecznością  lokalną  + 15 minut tramwajem od  Starego Miasta!  + 6 minut od plaży! + 2 minuty do przystanku + 49 lat doświadczenia

Gdański Archipelag Kultury (dawniej MDK) powołany został w 1967 roku. Od prawie 50 lat aktywnie wspiera i kreuje działania artystyczne na terenie Trójmiasta. Z instytucji mieszczącej się w jednym budynku rozrósł się w sieć placówek, rozrzuconych po dzielnicach Gdańska, pracujących w oparciu o indywidualne programy działania dostosowane do potrzeb mieszkańców. Poprzez aktywność swoich oddziałów uczestniczymy w wielu projektach kulturalnych o zasięgu zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. Prowadzimy galerie, organizujemy liczne koncerty, festiwale, spektakle teatralne. Współpracujemy z artystami z Gdańska, z Polski i z zagranicy.
Nasza misja to przede wszystkim: edukacja kulturalna, promocja kultury i wychowanie poprzez sztukę, upowszechnianie sztuki współczesnej różnych dziedzin, rozwój amatorskiego ruchu artystycznego oraz zainteresowania wiedzą o sztuce, propagowanie wśród mieszkańców Gdańska idei świadomego i aktywnego uczestnictwa w kulturze, promocja artystów gdańskich, integracja osób niepełnosprawnych w obrębie aktywnego uczestnictwa w ofercie kulturalnej, współpraca kulturalna z innymi instytucjami w mieście, regionie, kraju i zagranicą.
Zapraszamy na stronę GAK: www.gak.gda.pl

Liczymy na Państwa pomoc  w organizacji wyjazdu  naszych młodych artystów na Top Art Festival oraz zapraszamy do stałej współpracy.