ZESPÓŁ

Kierownik Domu Sztuki GAK:
Violetta Sitarz
Animator kultury, organizator wielu imprez, konkursów artystycznych. W roku 2009 koordynator projektu dofinansowanego przez MKiDN „Festiwal bajek. Najpiękniejsze bajki, niezwykłe aranżacje. Od ponad 13 lat kierownik Domu Sztuki GAK, wcześniej 9 lat pracowała w Wydziale Kultury UM w Gdańsku.

Pracownicy merytoryczni:
Katarzyna Andrulonis
Animator kultury, jedna z założycielek międzynarodowego festiwalu filmowego InShort Film Festival z siedzibą w Londynie. Koordynowała i realizowała duże wydarzenia plenerowe, festiwale oraz akcje społeczne. Była jedną z dwóch koordynatorek Festiwalu Improwizacji „Dzianie się” oraz Projektu Bohema Północy „InterPoezja”. Pracowała w zespole merytorycznym Olsztyńskiej Trzydniówki Teatralnej oraz Międzynarodowego Festiwalu Olsztyńskie Noce Bluesowe.

Justyna Mazurkiewicz

Instruktorzy:

Taniec:
Agnieszka Humięcka
założycielka, kierowniczka, instruktorka oraz choreografka zespołów Blitz, Flash oraz Trafic. Magister Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku rekreacja ruchowa, specjalizacja fitness. Instruktor tańca nowoczesnego hip-hop, funky, house, show dance, modern dance, afro, oraz tańca współczesnego, modern i jazz, a także fitness-nowoczesne formy gimnastyki.

Agnieszka Krause
instruktorka i założycielka grup Insomnia oraz Wesołe Nutki, magister pedagogiki, nauczyciel wychowania fizycznego, fizjoterapeuta, instruktor fitness. Od wielu lat związana z zespołami tanecznymi Domu Sztuki GAK.

Mateusz Stępniewski
instruktor break dance, od wielu lat związany z formacjami BLITZ.
Tancerz formacji BLITZ crew. Ma na swoim koncie wiele sukcesów tanecznych zdobytych zarówno jako członek formacji, jak i solista break dance i hip hop. Współtworzył miniformację Cold Elbow, łącząc różne techniki taneczne, takie jak hip hop, break dance, poping czy house.

Sztuki plastyczne:
Maja Gasperowicz
Studiowała na Wydziale Rzeźby w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, dyplom w pracowni prof. Stanisława Radwańskiego, specjalizacja ceramika w pracowni prof. Henryka Luli. Rzeźbiarka, wykonuje realizacje z ceramiki, metalu, betonu, zajmuję się również aranżowaniem wnętrz i projektowaniem biżuterii.

Joanna Borof-Skiba
Absolwentka ASP w Gdańsku. W 2004 r. obroniła dyplom z grafiki i rysunku na wydziale Grafiki w pracowni prof. Bogusławskiego. Lubi pracować w takich technikach jak rysunek, malarstwo, collage, pastel oraz w technikach mieszanych.

Muzyka:
Mariusz Florczyk
muzyk, poeta i aktor o wieloletnim stażu instruktorskim.

Języki:
Adam Murman

Akustyk i realizacja światła:
Adam Białkowski

Koordynator zajęć:
Grażyna Sobucka

Pozostali pracownicy:
Lucyna Witkowska
Angelika Andrzejewska
Małgorzata Fularczyk